Rogalinek: 36-latka spieszyła się do pracy. Wszystko się nagrało!

2021-10-18 14:31
Rogalinek: 36-latka spieszyła się do pracy. Wszystko się nagrało!
Autor: KMP Poznań Rogalinek: 36-latka spieszyła się do pracy. Wszystko się nagrało!

Pośpiech nie jest dobrym doradcą. Przekonała się o tym 36-letnia kobieta, która nie chciała stać w korku. Zauważyli to policjanci, którzy ją zatrzymali. Tym samym kobieta straciła nie tylko czas, ale i pieniądze.

Do zdarzenia doszło w piątek (15 października) w Rogalinku (pow. poznański), a o wszystkim poinformowali przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. - Takie zachowanie na drodze to efekt pośpiechu spowodowanego jazdą do pracy. Stanowczo odradzamy - przekazali policjanci, którzy opublikowali nagranie z tego zdarzenia. Widzimy na nim jak kierująca osobowego pojazdu omija auta stojące w korku. Chwilę później zostaje ona zatrzymana. -‍ Warto było poczekać kilka minut na światłach, ponieważ kontrola drogowa i tak trwała dłużej, a w dodatku zakończyła się dla 36-latki 600 zł mandatem i 7 pkt karnymi - dodają mundurowi.

36-latka spieszyła się do pracy
Sonda
Czy popierasz podwyżkę mandatów za przekroczenie prędkości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE