Senior błąkał się po Poznaniu. W domu czekała zmartwiona żona

2021-10-07 14:31
Senior błąkał się po Poznaniu. W domu czekała zmartwiona żona
Autor: Straż Miejska Poznań Senior błąkał się po Poznaniu. W domu czekała zmartwiona żona

W okolicach ryneczku na osiedlu Jagiellońskim błąkał się starszy mężczyzna. To zaniepokoiło kilka osób, które powiadomiły Straż Miejską. Co się okazało? Piszemy o tym w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło we wtorek (5 października) około godz. 16:00. Dyżurny straży miejskiej odebrał telefon z prośbą o pomoc zagubionemu mężczyźnie, który błąkał się w okolicach ryneczku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Sprzedawcy byli zaniepokojeni losem seniora i to oni wezwali strażników. - Zanim strażnicy przybyli na miejsce, sprzedawcy sami próbowali powiadomić rodzinę, za pomocą komórki mężczyzny, ta jednak się rozładowała - opowiadają strażnicy.

Czytaj też: Ponad 700 nielegalnych wysypisk w Poznaniu! To poważny problem

Mundurowi, którzy przybyli na miejsce porozmawiali z seniorem. - Twierdził, że nie potrzebuje pomocy lekarza, nic mu nie dolega, tylko nie pamięta jak znalazł się w tej części miasta - tłumaczą funkcjonariusze. Po dłuższej rozmowie senior przypomniał sobie adres zamieszkania. - Za zgodą oficera dyżurnego funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do miejsca zamieszkania, gdzie czekała na niego zmartwiona żona - dodają strażnicy.

14-latkowie okradali seniorów metodą "na policjanta"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE