Sezon grzewczy w Poznaniu. Czy wszyscy mają ciepłe grzejniki?

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Sezon grzewczy w Poznaniu. Czy wszyscy mają ciepłe grzejniki?

Noce są bardzo zimne

Sezon grzewczy w Poznaniu. Nie wszyscy mają ciepłe grzejniki!

2022-09-20 12:30

Sezon grzewczy w Poznaniu. Temperatury w nocy spadają już poniżej 10 stopni Celsjusza. W związku z tym wielu mieszkańców zastanawia się, kiedy w ich mieszkaniach ciepłe będą grzejniki. Na niektórych osiedlach zrobiło się już ciepło, ale nie wszędzie.

Sezon grzewczy w Poznaniu

Sezon grzewczy w Poznaniu to zawsze gorący temat. Za oknami jest coraz zimniej i można to odczuć także w naszych mieszkaniach. W nocy temperatura spada już poniżej 10 stopni Celsjusza, co jest znakiem, że przyszła jesień i powinien ruszyć okres grzewczy.

Sezon grzewczy w Poznaniu. Gdzie są ciepłe grzejniki?

Większość spółdzielni mieszkaniowych w Poznaniu rozpoczęła już sezon grzewczy. W czwartek (15 września) mieszkańcy Piątkowa otrzymali informację z prośbą o otwarcie zaworów grzejnikowych i pozostawieniu ich do momentu pełnego uruchomienia centralnego ogrzewania. - Proces uruchomienia ogrzewania może potrwać kilka dni, a warunkiem rozpoczęcia ogrzewania w budynku odbiorcy jest gotowość instalacji centralnego ogrzewania obiektu do odbioru ciepła – można przeczytać w komunikacie.

CZYTAJ: 500 procent podwyżki za prąd w Poznaniu! Jacek Jaśkowiak nie zostawia wątpliwości, będą cięcia!

W poniedziałek (19 września) ciepło popłynęło do wszystkich mieszkańców Piątkowa. We wtorek lub w środę ciepłe grzejniki powinny być także na Jeżycach

Awaria ogrzewania w Warszawie. Lodowate kaloryfery, a na dworze potężny mróz

Sezon grzewczy w Poznaniu. Zimne grzejniki na Winogradach i Ratajach

Nieco inaczej sytuacja wygląda na Winogradach. Tam dopiero w poniedziałek (19 września) rozpoczęto sezon grzewczy. - Przypominamy, że w okresie trwania sezonu grzewczego zabrania się wykonywania prac na instalacji centralnego ogrzewania, z uwagi na jej bezproblemowe działanie - informuje zarząd PSM Winogrady.

W kilku miejscach mieszkańcy nie mogą jednak korzystać z ciepłych grzejników, ponieważ Veolia prowadzi jeszcze inwestycje.

Zimno mają wszyscy mieszkańcy poznańskich Rataj. Jak informuje portal poznan.naszemiasto.pl, sezon grzewczy nie został tam jeszcze rozpoczęty. - Trudno mi na tę chwilę powiedzieć, kiedy mieszkańcy mogą spodziewać się dostawy ciepła - przyznała przedstawicielka Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedla Młodych w rozmowie z lokalnym portalem.

Sonda
Sezon grzewczy w Poznaniu. Czy masz już ciepłe grzejniki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE