Sławomira wbiła mężowi nóż prosto w serce! Kulisy krwawej jatki pod Gnieznem

2021-11-04 10:47
Sławomira wbiła mężowi nóż prosto w serce. Kulisy krwawej jatki pod Gnieznem
Autor: KPP Gniezno Sławomira wbiła mężowi nóż prosto w serce. Kulisy krwawej jatki pod Gnieznem

Od miłości do nienawiści jest naprawdę blisko. Sławomira G. (39 l.) spod Trzemeszna (woj. wielkopolskie) tak bardzo pokłóciła się z mężem, że chwyciła nóż i wbiła mu go prosto w serce. Na pomoc dla Macieja G. było za późno. Wykrwawił się. Kobieta trafiła już do aresztu. W poniższym artykule opisujemy kulisy krwawej jatki.

Sławomira G. jest za kratkami i może tam zostać do końca swoich dni. W sobotni wieczór - w trakcie imprezy - kobieta najpierw pokłóciła się z mężem, a potem chwyciła za nóż i wbiła mu prosto w serce. Cios został zadany precyzyjnie. Chociaż wezwano karetkę, mężczyzna nie przeżył. - Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, zastali załogę personelu medycznego. Niestety, 46-latka nie udało się uratować, po przewiezieniu do szpitala zmarł. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady - mówi Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji.

Czytaj też: Zaszlachtowała męża?! 39-latka zatrzymana z innym mężczyzną. Tragedia pod Gnieznem

W chwili tragedii małżeństwo nie było samo. W mieszkaniu był ich wspólny kolega, który wszystkiemu się... przyglądał! Gdy z kolei do mieszkania małżonków weszli krewni rannego Macieja G. - świadek zabójstwa po prostu wyszedł z domu. - 40-latek, który oddalił się z miejsca zdarzenia, usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy - mówi prokurator Małgorzata Rezulak-Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Policjanci z Trzemeszna zatrzymali go chwilę po tragedii, gdy szedł drogą. - Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej kobiecie zarzutu zabójstwa, natomiast zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy. Sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy. 39-latka i 40-latek najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie tymczasowym - mówi Rezulak-Kustosz.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Rzucił się z nożem na policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE