Śmierć pod kołami pociągu. Dramatyczny wypadek w Skokach

i

Autor: OSP Skoki Śmierć pod kołami pociągu. Dramatyczny wypadek w Skokach

Śmierć pod kołami pociągu. Dramatyczny wypadek w Skokach

2021-11-30 8:21

Tragiczne wydarzenia w Skokach (woj. wielkopolskie). Pociąg osobowy relacji Poznań - Wągrowiec śmiertelnie potrącił pieszego. Jak doszło do zdarzenia? Kim jest ofiara? Na miejscu przez wiele godzin pracowali śledczy.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:00 w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Antoniewskiej w Skokach. Służby otrzymały zgłoszenie, że pociąg osobowy relacji Poznań - Wągrowiec potrącił pieszego. Pierwsze informacje w lokalnych mediach mówiły o tym, że to dziecko, ale policja to zdementowała. - Zwłoki są w takim stanie, że nie zdołaliśmy jeszcze zidentyfikować płci ani tożsamości, ale nie było to dziecko - przekazał mł. asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP Wągrowiec.

Na miejscu przez wiele godzin pracowała policja i prokuratura. Pociągi nie kursowały przez wiele godzin, a przewoźnik wprowadził komunikację zastępczą. Obecnie trwa ustalenie dokładnych okoliczności tego przykrego zdarzenia.

Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE