Spędzał czas z rodziną i nagle zniknął pod taflą wody! 38-latek utonął w Warcie

i

Autor: archiwum SE zdjęcie ilustracyjne

Ogromna tragedia

Spędzał czas z rodziną i nagle zniknął pod taflą wody! 38-latek utonął w Warcie

2023-08-21 13:25

38-letni mężczyzna utonął w niedzielę wieczorem w Warcie w powiecie średzkim w Wielkopolsce. Mężczyzna wypoczywał nad rzeką z rodziną, w pewnym momencie zniknął pod taflą wody. Mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

38-letni mężczyzna utonął w Warcie

Kolejne wstrząsające doniesienia z woj. wielkopolskiego. Jak powiedział Polskiej Agencji Prasowej oficer prasowy PSP w Środzie Wielkopolskiej st. kpt. Daniel Pawłowski, zgłoszenie o zdarzeniu odebrano w niedzielę, 20 sierpnia przed godz. 20.00.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Nowe Miasto nad Wartą mężczyzna zniknął pod taflą wody na rzece – powiedział.

Dodał, że mężczyzna w wieku 38 lat wypoczywał nad rzeką z rodziną, to członkowie rodziny wezwali pomoc. Po przybyciu służb na miejsce strażacy wyciągnęli poszkodowanego z wody, a przybyli na miejsce ratownicy z pogotowia ratunkowego rozpoczęli reanimację mężczyzny.

W niedzielę późnym wieczorem Pawłowski powiedział PAP, że życia 38-latka nie udało się uratować...

Czarna seria utonięć nad wodą w Polsce

Efekty braku ostrożności czy brawury są straszne. Tylko w miniony weekend (18 – 20 sierpnia) utonęło w Polsce 19 osób! Są wśród nich zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Więcej informacji w tym tekście: Patryk, Wojtek, Szymek... Na tej liście nikt nie powinien się znaleźć, a ciągle dochodzą nowe imiona

Sonda
Umiesz pływać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany