Śrem: Spektakularne włamanie do jubilera! Sceny, jak z filmu kryminalnego

2020-12-29 21:00 bm
Śrem: Spektakularne włamanie do jubilera! Sceny, jak z filmu
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Śrem: Spektakularne włamanie do jubilera! Sceny, jak z filmu

Na terenie pasażu handlowego w Śremie doszło do włamania do jubilera. Sprawę odkrył przypadkiem jeden z przechodniów, który powiadomił policję. Okazuje się, że włamanie było bardzo spektakularne. Dlaczego?

W niedzielę (27 grudnia) przed godz. 11:00 dyżurny policji w Śremie otrzymał informacje, że mężczyzna spacerujący po terenie pasażu handlowego znalazł biżuterię.

- Na miejsce natychmiast skierowano policjantów patrolówki, którzy w rejonie znalezienia biżuterii ujawnili wyważone drzwi wejściowe do psiego salonu. W tych okolicznościach sprawą zajęli się kryminalni - informuje Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Z ustaleń policjantów wynika, że w nocy z 26 na 27 grudnia, sprawcy najpierw dostali się do psiego salonu. Tam weszli do jednego z pomieszczeń, wycięli otwory w ścianach i dostali się do sejfu w salonie jubilerskim, a następnie ukradli różnego rodzaju biżuterię.

- Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania włamywaczy - dodaje Kasińska.

Kradli paliwo na potęgę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE