Śrem: Zaatakował 83-latkę tuż przed domem! Nie miał żadnych skrupułów

2021-01-13 7:50
Śrem: Zaatakował 83-latkę tuż przed domem! Nie miał żadnych skrupułów
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Śrem: Zaatakował 83-latkę tuż przed domem! Nie miał żadnych skrupułów

Przykre sceny na ulicach Śremu w województwie wielkopolskim. Doszło tam do ataku na 83-letnią kobietę! Policja szuka napastnika, który nie miał żadnych skrupułów i użył dużo siły wobec bezbronnej seniorki!

Do zdarzenia doszło we wtorek (5 stycznia) około godz. 16:50. 83-latka chwilę wcześniej wyszła z kościoła przy ulicy Kilińskiego i szła w kierunku swojego bloku przy ulicy Chłapowskiego. Tuż przed swoim domem nieznany sprawca ją zaatakował.

- Kiedy stała już przy swojej klatce schodowej i chciała sięgnąć po klucze do mieszkania, to ktoś wyrwał jej torebkę, którą trzymała tak mocno, że rączki od torebki zostały jej w ręce. W torebce były pieniądze, dokumenty i biżuteria w postaci trzech łańcuszków. Jeden z nich był srebrny, a dwa złote i na jednym z tych złotych zawieszony był złoty krzyżyk płaski i gładki - relacjonuje Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Policjanci poszukują świadków tego przykrego zdarzenia. Jeśli ktoś to widział lub ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, to proszony jest o kontakt z miejscową policją. Najlepiej kontaktować się z Naczelnikiem kryminalnych podkom. Dawidem Lempaszakiem tel. 572 896 549.

- Dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy kradzieży jest przewidziana nagroda finansowa - dodają policjanci.

Seniorka podkładała ogień na wrocławskich osiedlach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE