Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie. Czy spoczną w jednej mogile? [DATA]

2020-09-19 15:17 AC, MROK
Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie. Podano datę pogrzebu
Autor: Super Express

Znamy datę pogrzebu ofiar tragedii pod Środą Wielkopolską. Młoda policjantka najpierw strzeliła w skroń 9-letniemu synkowi Wiktorowi, a potem sama odebrała sobie życie. Wciąż nie są znane przyczyny okrutnej zbrodni. Zarówno matka, jak i syn spoczną na cmentarzu w Solcu Wielkopolskim.

Środa Wielkopolska: Pogrzeb policjantki i jej synka

Pogrzeb 30-letniej Sylwii N. - policjantki, która zastrzeliła swojego synka Wiktora S., a następnie popełniła samobójstwo, odbędzie się we wtorek, 22 września o godzinie 11. Wtedy też odprawiona zostanie msza święta pogrzebowa w Kościele Parafialnym w Sulęcinku. Następnie kondukt pogrzebowy uda się na cmentarz w Solcu Wielkopolskim, gdzie ciała 30-letniej Sylwii i 9-letniego Wiktorka zostaną złożone do grobu, który został już przygotowany w miejscowej nekropolii.

Policjantka zastrzeliła synka i siebie. Tłumy ludzi na pogrzebie [RELACJA NA ŻYWO]

Środa Wielkopolska: Pogrzeb policjantki i jej synka
Autor: MROK Środa Wielkopolska: Pogrzeb policjantki i jej synka

Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie

Tragiczne informacje wstrząsnęły całą Polską we wtorek, 15 września. 30-letnia policjantka nie stawiła się wtedy w pracy. Ciało jej oraz 9-letniego dziecka znaleziono w lesie pod Środą Wielkopolską. "Super Express" dotarł do najbliższych, którzy są załamani całą sytuacją. Słowa babci łamią serce.

Sylwia N. odebrała w niedzielę syna od dziadków. Okazało się, że to było ostatnie pożegnanie Wiktora z nimi. Policjantka była po rozwodzie, ale jej syn miał kontakt z rodzicami swojego ojca. Babcia 9-letniego Wiktora opowiedziała, że nic nie wskazywało, że może dojść do tak strasznej tragedii, której do tej pory nie mogą zrozumieć mieszkańcy Sulęcinka.

Czytaj też: Policjantka zastrzeliła synka i siebie. Tutaj spoczną [ZDJĘCIA]

W czwartek odbyła się sekcja zwłok, która potwierdziła wstępne ustalenia. Policjantka sama zrobiła krzywdę sobie i swojemu dziecku. Wzięła służbową broń, wymierzyła w skroń synka i w leśnym zagajniku oddała strzał do chłopca. Potem strzeliła sobie w usta.

Śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny tej tragedii i zapowiadają, że zrobią wszystko, aby dowiedzieć się, co skłoniło kobietę do tego brutalnego aktu.

Młoda policjantka strzeliła w skroń synkowi, a sobie w usta. Znamy wyniki sekcji zwłok.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.