Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie. W tym grobie spoczną [ZDJĘCIA]

2020-09-21 12:24 BM, MROK
Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie. Tutaj spoczną
Autor: Super Express Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie. Tutaj spoczną

Do tej pory nie są znane przyczyny tej ogromnej tragedii, która rozegrała się w lesie pod Środą Wielkopolską. Młoda policjantka najpierw strzeliła w skroń 9-letniemu synkowi Wiktorowi, a potem sama odebrała sobie życie. We wtorek odbędzie się ich pogrzeb. Kobieta i jej syn spoczną na cmentarzu w Solcu Wielkopolskim.

Środa Wielkopolska: Pogrzeb policjantki i jej synka

Pogrzeb 30-letniej Sylwii N. - policjantki, która zastrzeliła swojego synka Wiktora S., a następnie popełniła samobójstwo, odbędzie się we wtorek, 22 września o godzinie 11:00. Wtedy też odprawiona zostanie msza święta pogrzebowa w Kościele Parafialnym w Sulęcinku.

Po mszy kondukt pogrzebowy uda się na cmentarz w Solcu Wielkopolskim, gdzie ciała 30-letniej Sylwii i 9-letniego Wiktorka zostaną złożone do grobu. Wiadomo, że zostaną oni pochowani w jednej mogile.

Środa Wielkopolska: Policjantka zastrzeliła synka i siebie

Tragiczne informacje wstrząsnęły całą Polską we wtorek, 15 września. 30-letnia policjantka nie stawiła się wtedy w pracy. Ciało jej oraz 9-letniego dziecka znaleziono po kilku godzinach poszukiwań w lesie pod Środą Wielkopolską. "Super Express" dotarł do najbliższych, którzy są załamani całą sytuacją. Słowa babci łamią serce.

Sekcja zwłok potwierdziła, że policjantka sama zrobiła krzywdę sobie i swojemu dziecku. Wzięła służbową broń, wymierzyła w skroń synka i w leśnym zagajniku oddała strzał do chłopca. Potem strzeliła sobie w usta.

Śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny tej tragedii i zapowiadają, że zrobią wszystko, aby dowiedzieć się, co skłoniło kobietę do tego brutalnego aktu.

Tragiczny finał firmowej imprezy. "Pobiłem Roberta na śmierć, bo chciałem go ukarać"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.