Samotny 3-latek na balkonie

i

Autor: Shutterstock

Skokochron w akcji!

Strażacy wspięli się na czwarte piętro. 3-latek sam na balkonie! Gdzie był jego tata?

2022-09-28 12:26

Interwencja strażaków w jednym z bloków w Śremie. Na balkonie na czwartym piętrze zauważono małego chłopca bez opieki. Strażacy wspięli się na balkon po drabinie i jak się okazało, obudzili tatę, który miał opiekować się dzieckiem.

Strażacy ze Śremu (Wielkopolskie) interweniowali w środę rano w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Stefana Grota Roweckiego, gdzie na balkonie na czwartym piętrze zauważono pozostawione bez opieki dziecko. Oficer dyżurny śremskiej PSP powiedział PAP w środę, że w działaniach brały udział trzy zastępy straży pożarnej.

Wykorzystano m.in. wóz z drabiną i podnośnikiem koszowym. Pod balkonem rozstawiony został skokochron. W asyście policji strażacy dostali się do mieszkania.

Jak informuje "Głos Wielkopolski", w mieszkaniu przebywał ojciec dziecka, który spał po nocnej zmianie w pracy. Drzwi balkonowe były otwarte, dziecko wychodziło na balkon i wracało do mieszkania. Na szczęście, strażacy zapobiegli tragedii.

rozprawa podejrzanego o współudział w zabójstwie holenderskiego dziennikarza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany