Szok w kościele! 41-latek wypił płyn do dezynfekcji i padł. Wezwano policję

2021-08-18 11:06
41-latek wypił w kościele płyn do dezynfekcji i padł. Wezwano policję
Autor: Jacek Klejment/East News

Szokujące doniesienia z woj. wielkopolskiego! Policja z Kościana została wezwana do mężczyzny, którego nieprzytomnego, w kościelnej ławce znalazł ksiądz. Jak się okazało, 41-latek wcześniej wypił przeznaczony dla wiernych płyn do dezynfekcji rąk.

Kościan: 41-latek wypił płyn do dezynfekcji i padł między ławkami. Wezwano policję

Biuro prasowe kościańskiej policji podało, że zdarzenie miało miejsce na początku tygodnia w jednym z kościołów na terenie powiatu. 41-letni mężczyzna przechodząc koło kościoła postanowił skorzystać z płynu do dezynfekcji rąk przeznaczonego dla wiernych.

Zobacz także: Dramat na poznańskich Podolanach. Rodzice młodego księdza stracili wszystko, co mieli

- Mężczyzna jednak nie zamierzał zdezynfekować nim rąk, a - dla odmiany - spożyć płyn do dezynfekcji. Potrzeba spożycia alkoholu musiała być tak silna, że nie zważając na konsekwencje zdrowotne takiego czynu, wypił całą zawartość. Potem zasnął na jednej z ław kościelnych. Zaniepokojony ksiądz, który znalazł mężczyznę zadzwonił po służby – wyjaśnia rzecznik policji.

41-latek został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Dzięki pomocy służb medycznych, mężczyźnie nic się nie stało. Policja podkreśliła, że środek do dezynfekcji może spowodować silne zatrucie organizmu, a nawet przyczynić się do śmierci osoby, która wypije taki preparat.

Puste ławy w kościele? Nie uwierzysz, czym zasłonili wiernych. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE