Termy Maltańskie świętują urodziny. Wiele jubileuszowych wydarzeń [ZDJĘCIA]

2019-10-18 8:17 BM

Termy Maltańskie obchodzą 8. urodziny. Jak są świętowane? Co przygotowali organizatorzy dla poznaniaków? Zobaczcie sami!

Termy Maltańskie mają już 8 lat. W ostatnim czasie odbywa się wiele imprez w związku z tym jubileuszem. W niedzielę (13 października) rozegrano zawody pływackie dla rodzin z dziećmi. Udział w nich mógł wziąć prawie każdy, gdyż nie trzeba było być członkiem żadnego klubu pływackiego ani posiadać licencji zawodnika.

W ramach zawodów odbyły się dwie główne konkurencje: zawody dla dzieci oraz sztafeta, w której dziecko płynęło wraz ze swoim rodzicem. W zawodach udział wzięło ponad 550 zawodników! - Emocje towarzyszące zawodom były nie mniejsze niż podczas prawdziwej olimpiady - przekazali przedstawiciele Term Maltańskich.

To jednak nie koniec wydarzeń. W piątek (18 października) w Świecie Saun odbędzie się Urodzinowy Festiwal Saunowy. Seanse parowe na ten wieczór specjalnie przygotowali nasi najlepsi Saunamistrzowie z Marcinem Ciesielskim na czele - Mistrzem Polski Saunamistrzów.

Festiwal Saunowy rozpocznie się seansem o godzinie 18:00, a ostatni seans odbędzie się o 23:00. W tym dniu, Strefa Saun będzie wyjątkowo otwarta do godziny 24:00. W sumie podczas festiwalu odbędzie się aż sześć różnorodnych seansów parowych – od energicznego poprzez widowiskowe show, aż po relaksujący.

W sobotę odbędą się Ogólnopolskie Zawody Pływackie (dla osób posiadających licencję pływacką). W zawodach weźmie udział czołówka polskiej kadry pływackiej, na czele z Pawłem Juraszkiem, czyli wielokrotnym finalistą największych imprez pływackich.