To najgorszy kebab w Poznaniu? Krytyk kulinarny nie ma wątpliwości

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ FB Kebson To najgorszy kebab w Poznaniu? Krytyk kulinarny nie ma wątpliwości

Sroga ocena!

To najgorszy kebab w Poznaniu? Krytyk kulinarny nie ma wątpliwości

2023-08-16 13:54

Kebson jeździ po Polsce i ocenia różnego rodzaju dania. W ostatnim czasie odwiedził Poznań. Jedno z nagrań zatytułowane jest "Najgorszy kebab w 2023 roku trafił się w Poznaniu". Czy faktycznie tak jest? - To najsłabszy jaki jadłem w tym roku, a jadłem ich kilka. Może ja akurat trafiłem? Może zazwyczaj jest ok? - zastanawiał się.

Kebson w Poznaniu. Mówi, że trafił najgorszy kebab w 2023 roku

Kebson to człowiek, który jeździ po Polsce i ocenia zapiekanki, kebaby i inne tego typu dania. W ostatnim czasie odwiedził wiele lokali w Poznaniu. Szczególnie jeden nie trafił w jego gusta. - Nie wiem, totalnie przesolony, że aż nie dało się jeść. Z surówek - przez opiekacz i nadmierne podgrzanie zrobiły się gorące kluchy a sosy nadawały jedynie trochę słodkości więc jedzenie tego pacjenta ograniczało się do wyczucia jedynie dwóch podstawowych smaków, słodkiego i mega słonego - napisał na swoim profilu na facebooku.

W nagraniu tłumaczy, że już kiedyś odwiedził MC Doner w Poznaniu i kebab był "zjadliwy". Tym razem było jednak inaczej. - Po pierwszym gryzie czuć było samą sól. Jakbyś wziął łyżeczkę soli i wsypał sobie do buzi - mówił.

Na sam koniec podkreślił, że to dla niego "najgorszy kebab w 2023 roku". - Może ja akurat trafiłem? Może zazwyczaj jest ok? - zastanawiał się i zakończył, że "poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko".

Tyle kosztuje kebab w Katarze. Tanio nie jest