To OBRZYDLIWE! Mężczyzna DOGADZAŁ SOBIE na oczach innych? Zabezpieczono nagranie z autobusu

2020-09-18 15:33 AGO
To OBRZYDLIWE! Mężczyzna DOGADZAŁ SOBIE na oczach innych? Zabezpieczono nagranie z autobusu
Autor: pixabay.com

To nie mieści się w głowie! Jeden z pasażerów poznańskiej komunikacji miejskiej miał się masturbować na oczach innych pasażerów. Całe zajście opisała jedna z kobieta widziała dosłownie WSZYSTKO!

Jak informuje portal epoznan.pl, do redakcji zgłosiła się czytelniczka, która szczegółowo opisała ten niedopuszczalny incydent w miejskim autobusie.

ZOBACZ: SEKS na wieży widokowej! Nagranie z Wolsztyna WYCIEKŁO do sieci!

- Linią 185, rano około godziny 6:25, jeździ mężczyzna, Ukrainiec, który siada na tylnych miejscach i robi sobie dobrze! Jest wysoki, ma około 190 cm wzrostu, blond włosy. To już drugi raz, kiedy widzę tego mężczyznę w autobusie. Ostatnio strach i obrzydzenie nie pozwoliły mi na reakcję, tym razem było inaczej! Zareagowałam i krzyczałam na cały autobus, a kierowca to zignorował - napisała czytelniczka, podając również m.in. numer boczny autobusu.

Poznańskie MPK zapewniło, że sprawdzi monitoring we wskazanym przez kobietę autobusie i wyjaśni tę sytuację. - Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas kwestią priorytetową. Przedmiotem weryfikacji będzie m.in. czy w opisywanym przypadku kierowca wiedział co wydarzyło się w autobusie - poinformowała epoznan.pl Agnieszka Smogulecka, rzecznik spółki.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.