Niebezpieczny wypadek pod Wrześnią

i

Autor: KP PSP Września

Ranne dwie osoby

Toyota skończyła jazdę na dachu, kierowca opla leżał koło auta. Niebezpieczny wypadek pod Wrześnią

2022-10-19 13:11

Groźnie wyglądający wypadek w miejscowości Chwalibogowo pod Wrześnią. W środę (19 października) nad ranem doszło do zderzenia toyoty z oplem. Pierwszy z samochodów wylądował na dachu. Ranni zostali obaj kierowcy.

W środę, 19 października, koło godziny 5.30 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej 432 w Chwalibogowie pod Wrześnią. Jak informuje oficer prasowy PSP z Wrześni, w zdarzeniu udział brały dwa samochody, toyota yaris i opel astra. W obu pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Toyota dachowała i zatrzymała się kołami do góry, kierowca przebywał w środku. Z kolei kierowca opla znajdował się poza pojazdem w pozycji leżącej, uskarżał się na ból w kręgosłupie.

- Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji kierowcy Toyoty na noszach typu deska, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Jednocześnie odłączono instalację elektryczną od akumulatora w pojazdach oraz zamknięto zawór instalacji LPG w samochodzie opel astra - przekazał oficer prasowy.

Obaj kierowcy zostali przekazani zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowani do szpitala we Wrześni. Na czas trwania działań służb droga w miejscu wypadku była nieprzejezdna.

Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany