Tragedia na drodze! Zginęła 14-latka i jej tata! Ich samochód rozpadł się na pół

2020-05-25 8:35
Wypadek pod Janowcem Wielkopolskim
Autor: OSP Janowiec Wielkopolski Wypadek pod Janowcem Wielkopolskim

Samochód rozpadł się na pół, a kierowca i nastoletnia pasażerka nie żyją! To efekt wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie niedaleko Janowca Wielkopolskiego na granicy województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Samochód osobowy nagle zjechał z drogi i z impetem uderzył w drzewo. W wypadku zginęła 14-latka i jej tata.

Ogromny huk gniecionej blachy rozniósł się po okolicy późnym niedzielnym popołudniem. Nikt nie wie, jak i dlaczego doszło w ogóle do zderzenia, ale jak relacjonują policjanci - auto po prostu musiało nagle zjechać z drogi i uderzyć w drzewo. - Hyundai z nieustalonych przyczyn uderzył w drzewo. Policjanci przeprowadzili oględziny zarówno miejsca wypadku, jak i samochodu - powiedziała Super Expressowi podkom. Wioleta Burzych ze żnińskiej policji. Pasażerką była nastolatka, uczennica szkoły w wielkopolskim Damasławku, a kierowcą jej tata.  40-latek zginął na miejscu. Jego córka była reanimowana, ale też nie udało jej się uratować.

Nastoletni wandale włamali się na stację po piwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE