Tragedia na jeziorem w Gródku Krajeńskim! Nie żyje 41-letni mężczyzna

2020-07-27 10:09
policja, utonięcie, straż pożarna nad wodą
Autor: Łukasz Solski Zdjęcie ilustracyjne/East News

Dramatyczne doniesienia z regionu! Wczoraj (26 lipca) do pilskich służb wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który zniknął pod taflą wody w jeziorze Stryjewo. Przybyłe na miejsce służby wyłowiły nieprzytomnego 41-latka i natychmiast przystąpiły do reanimacji. Niestety na ratunek było już za późno...

Informacja o zniknięciu 41-latka dotarła do ratowników ok. godziny 15.

- Po przyjeździe służb na miejsce i wstępnym rozpoznaniu rozpoczęto poszukiwania zaginionego mężczyzny. Na miejsce co kilka minut dojeżdżały kolejne zastępy z łodziami. Przybyli na miejsce nurkowie przystąpili do działań i przeszukiwali miejsce, w którym 41-latek zniknął z pola widzenia postronnym osobom - informuje Piła 112.

ZOBACZ: Makabryczne odkrycie przy torach. Znaleziono rozebrane zwłoki mężczyzny!

Po około 2 godzinach udało odnaleźć się poszukiwanego i niezwłocznie przystąpiono do reanimacji. Niestety życia 41-latka nie udało uratować.

Ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z KPP w Sępólnie Krajeńskim pod nadzorem prokuratora.

NIE dla wypowiedzenia Konwencji Antyprzemocowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE