Wypadek w Brzegach koło Jędrzejowa

i

Autor: Archiwum

Makabra na drodze

Tragedia na S5 w Kościanie! Zginęła dwójka pieszych. Ogromne utrudnienia w kierunku Poznania

2023-01-03 20:44

Koszmarne doniesienia z woj. wielkopolskiego. We wtorek, 3 stycznia na trasie S5 (na wysokości miejscowości Kościan) doszło do potwornej tragedii. Jak ujawnia policja, doszło do potrącenia dwójki pieszych. Niestety ich życia nie udało się uratować.

Wielkopolskie: Śmiertelne potrącenie pieszych na S5

Do wypadku doszło we wtorek, 3 stycznia wieczorem. Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, na 21. kilometrze drogi S5 doszło do śmiertelnego potrącenia dwójki pieszych. Na miejscu trwają działania służb, przyczyny i okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

Oficer prasowy KPP w Kościanie asp. Jarosław Lemański powiedział PAP, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Ich kierowcy byli trzeźwi. - Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku są ustalane – podkreślił Lemański. Dodał, że ustalane jest także to, w jakich okolicznościach piesi, którzy zginęli w wypadku, znaleźli się na drodze S5.

Lemański zaznaczył, że tożsamość ofiar jest nadal ustalana. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że ofiary śmiertelne to kobieta i mężczyzna. Utrudnienia na odcinku Śmigiel Północ - Kościan Południe w kierunku Poznania mogą potrwać do późnych godzin nocnych.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Kujawsko-pomorskie: 76-latek jechał drogą ekspresową S5„pod prąd"
Nasi Partnerzy polecają