Wypadek

i

Autor: Pixabay Wypadek na DK 11. Jedna osoba nie żyje. Zdj. ilustracyjne.

Śmierć na drodze

Tragedia w Wielkopolsce. Wypadek na DK 11. Jedna osoba zginęła, są ranni!

2022-10-22 13:55

Tragedia na drodze krajowej nr 11 między Piłą a Dobrzycą w Wielkopolsce. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotni poranek (22 października). W zdarzeniu brały udział bus i ciężarówka. Na miejscu pracują służby. Trasa jest zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy.

Wielkopolska: Wypadek na drodze krajowej nr 11. Jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne w wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 11 między Piłą a Dobrzycą (Wielkopolskie). Trasa jest zablokowana. Dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA poinformował w sobotę (22 października), że wypadek wydarzył się na 177 km trasy. W zdarzeniu brały udział bus i ciężarówka. Szczegóły wypadku nie są jeszcze znane. Policja wprowadziła objazdy zablokowanego odcinka. Trwają działania służb ratunkowych.

To kolejny śmiertelny wypadek w Wielkopolsce w ten weekend. W piątek (21 października) późnym popołudniem bus zderzył się z tirem między Żernikami a Tulcami w Wielkopolsce. Zginęły trzy osoby, a kilka osób zostało rannych. Więcej w artykule Horror w Tulcach! Bus zderzył się z TIR-em. Nie wszyscy przeżyli. Gigantyczny korek

Aktualizacja godz. 13:55

Nie ma już utrudnień na drodze krajowej nr 11 między Piłą a Dobrzycą. W zderzeniu busa i ciężarówki do którego doszło w sobotę rano jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policja wprowadziła objazdy. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn wypadku.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze