Tragiczny finał poszukiwań Patryka! Ciało 23-latka znaleziono na klatce schodowej

i

Autor: Wielkopolska Policja, archiwum SE Tragiczny finał poszukiwań Patryka! Ciało 23-latka znaleziono na klatce schodowej

Sprawę bada policja

Tragiczny finał poszukiwań Patryka! Ciało 23-latka znaleziono na klatce schodowej

2022-12-12 12:15

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 23-letniego Patryka K. z Poznania. Młody mężczyzna wyszedł z domu 7 grudnia i przepadł bez wieści. Został odnaleziony, ale na ratunek dla niego było już za późno.

Tragiczny finał poszukiwań Patryka! Policja znalazła ciało 23-latka

O poszukiwaniach 23-latka w ubiegłym tygodniu informowała poznańska policja. 23-letni Patryk K. wyszedł z rodzinnego domu przy Matejki i ślad po nim zaginął. Ostatni raz widziany był w środę, 7 grudnia br. właśnie na poznańskim Grunwaldzie.

Czytaj także: Dramat w Wielkopolsce. Mężczyzna nie wie, jak się nazywa! Policja apeluje o pomoc

Mundurowi informowali, że młody mężczyzna jest wysoki, a ubrany był w czarną kurtkę, czarne buty, czarną czapkę oraz niebieskie jeansy. Niestety zagadka tajemniczego zaginięcia została rozwiązana.

- Mężczyzna został odnaleziony. Niestety nie żyje - informuje Marta Mróz z poznańskiej policji. Nie wiadomo, kiedy i dlaczego, ale jego ciało odnaleziono na klatce schodowej bloku na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. - Prokurator wykluczył, żeby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie - zdradza powód śmierci Marta Mróz. Ciało Patryka K. zostało zabezpieczone do sekcji.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Listen to "Aż 1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Czy jako naród smutniejemy? DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany