Uderzył autem w drzewo. Pojazd doszczętnie spłonął!

i

Autor: KPP Śrem Uderzył autem w drzewo. Pojazd doszczętnie spłonął!

Uderzył autem w drzewo i uciekł. Pojazd doszczętnie spłonął!

2022-05-05 9:54

Dantejskie sceny niedaleko Śremu (woj. wielkopolskie). 24-letni kierowca uderzył swoim pojazdem w drzewo. Auto doszczętnie spłonęło, a mężczyzna może mówić o dużym szczęściu. Nie uniknie jednak odpowiedzialności za swoje zachowanie.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Trąbinku (pow. śremski). W niedzielę (1 maja) około godz. 15:10 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w tej miejscowości pali się las. Szybko okazało się, że chodzi o samochód marki honda civic. Policjanci ustalili, że kierujący na drodze gruntowej uderzył w drzewo i honda zaczęła płonąć. - Na szczęście kierowca zdążył wysiąść, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia - relacjonuje Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Mundurowi ustalili kto kierował pojazdem. - Okazało się, że prowadzącym auto był młody, 24-letni mieszkaniec gminy Dolsk, który kierował w stanie nietrzeźwości i w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania - wyjaśnia Kasińska. W związku z tym sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Jaguar zderzył się ze skodą. Groźny wypadek w Zielonej Górze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają