Wągrowiec: STRASZNY wypadek w pracy! Niektórzy pracownicy byli PIJANI!

2020-06-26 7:29 BM
Wągrowiec: STRASZNY wypadek w pracy! Niektórzy pracownicy byli PIJANI!
Autor: policja.gov.pl/ pixabay.com Wągrowiec: STRASZNY wypadek w pracy! Niektórzy pracownicy byli PIJANI!

Straszny wypadek na terenie jednej z firm w Wągrowcu. Poważnie ranny pracownik trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że niektórzy pracownicy byli pod wpływem alkoholu!

Do strasznych zdarzeń doszło w miniony piątek (19 czerwca) na terenie jednej z firm w Wągrowcu. Poważnemu wypadkowi podczas koszenia trawy uległ jeden z pracowników, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.

- Wstępnie ustalono, że podczas koszenia trawy pracownik, który obsługiwał kosiarkę-traktorek ugrzązł na miękkim terenie. Na pomoc przyszły mu inne osoby. Próbowano wyciągnąć kosiarkę za pomocą wózka widłowego, który też nie mógł wyjechać z grząskiego gruntu. W trakcie tego, jeden z pracowników uległ wypadkowi - przekazał portalowi wagrowiec.naszemiasto.pl sierż. sztab. Dominik Zieliński, rzecznik prasowy KPP Wągrowiec.

Wiele na to wskazuje, że pracownicy podczas pracy mogli spożywać alkohol. Mundurowi przebadali 10 osób, które przebywały na zmianie i okazało się, że dwóch pracowników jest w stanie nietrzeźwości.

- Od osoby, która uległa wypadkowi, z uwagi na jej stan, pobrano krew do badań. Cała sprawa jest wyjaśniana - dodaje sierż. sztab. Zieliński.

Przedstawiciele firmy na terenie, której doszło do wypadku nie chcą wypowiadać się na temat tego zdarzenia.

Tragiczny wypadek w Warszawie. Autobus zleciał z mostu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE