Wielkopolska. KOSZMARNY WYPADEK na A2! Nie żyje kierowca osobówki!

2020-01-23 22:18 Konrad Marzec

Fatalne wieści z dróg w województwie wielkopolskim. Ok. godziny 21:00 na A2 (odcinek koncesyjny Konin - Słupca) kierowca osobówki wjechał autem w tył ciężarówki. Niestety - jest jedna ofiara śmiertelna. Uwaga na poważne utrudnienia w ruchu drogowym!

Wypadek miał miejsce w Barczygłów (województwo wielkopolskie). Niestety - jego bilans jest tragiczny.

- Doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym, jest 1 ofiara śmiertelna. Jezdnia w kierunku Poznania została zablokowana - przekazuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Pierwsze doniesienia mówią o tym, że kierowca osobówki wjechał w tył ciężarówki. To właśnie kierujący zginął w tym fatalnym zdarzeniu. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśni śledztwo policji pod nadzorem prokuratora.

Uwaga kierowcy - wytyczono objazd na w. Modła dk 25, dk 92 do w. Słupca. - Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 3 godziny - informuje dyżurny GDKiA.

Rodzinie i przyjaciołom kierowcy składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Apelujemy w tym momencie do naszych czytelników - uważajcie na drogach! Zdejmijcie nogę z gazu i dokładnie obserwujcie otoczenie - zwłaszcza późnym wieczorem i w nocy.