Wielkopolskie: Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki mężczyzny. Dwie osoby w rękach policji

i

Autor: mat. policji Wielkopolskie: Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki mężczyzny. Dwie osoby w rękach policji

Wielkopolskie: Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki mężczyzny. Dwie osoby w rękach policji

2021-11-26 19:48

Makabryczne odkrycie w jednym z mieszkań w gminie Miasteczko Krajeńskie (woj. wielkopolskie). W piątek, 26 listopada odnaleziono tam zwłoki 45-letniego mężczyzny. Policja zatrzymała już w tej sprawie dwie osoby.

Zwłoki 45-latka zostały odnalezione w piątek przez pracownika socjalnego. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali dwie osoby do wyjaśnienia. Zatrzymani to 41-letnia kobieta i 58-letni mężczyzna.

Czytaj też: Szamotuły: Awantura domowa pomiędzy braćmi. Jeden z nich był poszukiwany

- W tym samym mieszkaniu przebywała także 41-letnia kobieta, oraz 59-letni mężczyzna - informuje oficer prasowy KPP w Pile st. sierż. Wojciech Zeszot. - Oboje byli pod wpływem alkoholu. Te dwie osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia.

Okoliczności zdarzenia prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej z Chodzieży. Ze względu na dobro śledztwa, policja nie informuje o szczegółach sprawy.

Czytaj też: Poruszenie po tragicznej śmierci 17-letniej Sandry. "Serce płacze"

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Potrójne morderstwo w Jurczycach. Podejrzani zatrzymani po ponad 20 latach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE