Poruszenie po tragicznej śmierci 17-letniej Sandry. "Serce płacze"

2021-11-26 9:59
Poruszenie po tragicznej śmierci 17-letniej Sandry. Serce płacze
Autor: pixabay.com/ Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie Poruszenie po tragicznej śmierci 17-letniej Sandry. "Serce płacze"

17-letnia Sandra zginęła na przejeździe kolejowym w Ostrzeszowie (woj. wielkopolskie). Nastolatkę żegnają wstrząśnięci znajomi i przyjaciele. Pod wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, które chwytają za płaczące serce.

Do dramatycznego wypadku na przejeździe kolejowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie doszło w środę (24 listopada) przed godz. 17:00. Policja przekazała, że 17-latka pomimo opuszczonych szlabanów i czerwonego światła, weszła na tory. Pociąg relacji Kępno - Poznań uderzył w nastolatkę, która była bez szans. Pracownicy szkoły, do której chodziła nastolatka, pożegnali ją we wzruszającym wpisie na Facebooku. Pojawiło się tam wiele komentarzy, które chwytają za serce. - Serce płacze. Szczere kondolencje dla rodziców i rodziny - napisała pani Agnieszka.

Czytaj też: Piękna Sandra miała przed sobą całe życie! Zginęła pod kołami pociągu

Post jest komentowany zarówno przez znajomych Sandry ze szkoły, ale także postronne osoby, które są wstrząśnięte śmiercią, tak młodej osoby. - Są ludzie, których anioł śmierci przytula zdecydowanie za wcześnie - podkreśliła pani Izabela.

Okoliczności tragicznego wypadku bada miejscowa prokuratura. Do sprawy będziemy jeszcze wracać.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Zginęli pod pociągiem