Piękna Sandra miała przed sobą całe życie! Zginęła pod kołami pociągu

2021-11-25 11:40
Tragiczna śmierć pięknej Sandry! 17-latka zginęła pod kołami pociągu
Autor: Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie, pixabay.com Tragiczna śmierć pięknej Sandry! 17-latka zginęła pod kołami pociągu

Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym w Ostrzeszowie. To tam pod pociąg weszła tam 17-latka. Dziewczyny nie udało się uratować. Nastolatkę pożegnała jej szkoła. Wzruszający wpis w mediach społecznościowych łapie za serce.

Tragiczna śmierć 17-letniej Sandry na przejeździe kolejowym w Ostrzeszowie

Do tragedii doszło na przejeździe kolejowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie. - 24 listopada przed 17.00. Nastolatka, jak informuje policja, pomimo opuszczonych szlabanów i czerwonego światła, weszła na tory. Pociąg, relacji Kępno - Poznań, nie zdążył wyhamować i potrącił nastolatkę. Mimo szybko udzielonej pomocy, obrażenia okazały się być śmiertelne. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon dziewczyny - informuje ostrzeszowska policja. Okoliczności wypadku bada teraz miejscowa prokuratura.

Zobacz: Tragiczne potrącenie w Poznaniu. 23-latek konał na przejściu, a kierowca uciekł!

Pracownicy szkoły, do której chodziła nastolatka, pożegnali ją we wzruszającym wpisie na Facebooku

„Z przykrością i ogromnym bólem informujemy o śmierci naszej uczennicy. W imieniu Dyrekcji, grona pedagogicznego, całej społeczności szkolnej składamy rodzinie serdeczne wyrazy współczucia. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach…” - napisali pracownicy Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie.

Pod zdjęciem pięknej nastolatki pojawiły się przejmujące komentarze: „Serce płacze”, „Wyrazy współczucia”.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Na cmentarzu w Łapach (woj. podlaskie) stanęły regały na używane znicze do ponownego wykorzystania