Kłecko: Brat bliźniak zabił brata? Uderzał w szale wszędzie: brzuch, klatka piersiowa, ręce.

2021-06-20 15:23
Nóż
Autor: naturfreund_pics / CC0 / pixabay.com

Tragiczny finał sprzeczki w miejscowości Kłecko (woj. wielkopolskie). Po ugodzeniu nożem zmarł 26-letni mężczyzna. Napastnik został zatrzymany. Według nieoficjalnych informacji, to brat bliźniak zabitego mężczyzny. Policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Jak informuje portal moje-gniezno.pl, do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, po godz. 20:00, służby zostały poinformowane o rannym mężczyźnie. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. 26-latek z ranami kłutymi klatki piersiowej, brzucha i ręki. Pomimo starań lekarzy, nie udało się go jednak uratować. Młody mężczyzna zmarł. Według nieoficjalnych informacji, napastnikiem był brat bliźniak ofiary. Między braćmi miało dojść do sprzeczki. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż i zaczął zadawać ciosy. W sprawie została zatrzymana jedna osoba. Napastnik prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Czytaj też: Gniezno: Pili razem alkohol. Potem znaleziono zwłoki jednego z nich

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii. Postępowanie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Ciało zabitego mężczyzny zabezpieczono do sekcji, która wskaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

Czytaj też: Trębaczów: Wybuch gazu w budynku mieszkalnym. Są ranni

Strzelanina na Targówku. Aktorzy z bronią w ręku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE