Wronki. Do kradzieży użył specjalnej latarki! Nastraszył pracowników marketu

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wronki. Do kradzieży użył specjalnej latarki! "Nastraszył pracowników marketu"

Paskudna kradzież

Wronki. Do kradzieży użył specjalnej latarki! "Nastraszył pracowników marketu"

2022-09-01 14:14

Paskudne kradzieże w sklepach we Wronkach (woj. wielkopolskie). 45-letni mężczyzna zabrał, co chciał, ponieważ nastraszył pracowników specjalną latarką. Policjanci doskonale znali sprawcę i bez problemu ustalili miejsce jego pobytu.

W ostatnim czasie policjanci z Wronek otrzymali zawiadomienie o dwóch kradzieżach sklepowych, do których doszło w jednej z miejscowych drogerii. - Nieznany pokrzywdzonym sprawca ukradł maszynki do golenia, szczoteczki do zębów oraz perfumy za blisko 1500 złotych. Podczas jednej z kradzieży, mężczyzna posłużył się latarką z paralizatorem, dzięki czemu nastraszył pracowników marketu - relacjonuje asp. Sandra Chuda, oficer prasowa KPP w Szamotułach.

Nietypowa kradzież w sklepie elektronicznym

Na zabezpieczonym monitoringu, funkcjonariusze bez problemu rozpoznali podejrzanego o kradzieże. - Wcześniej był przesłuchiwany przez wronieckich kryminalnych do innych przestępstw przeciwko mieniu. Usłyszał już zarzuty za inne kradzieże w marketach, kradzież z włamaniem do domu w budowie oraz usiłowania kradzieży plecaka z laptopem - mówi policjantka.

Mundurowi ustalili miejsce pobytu 45-letniego podejrzanego i zatrzymali go w niedzielę (28 sierpnia). - Podejrzany został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży zuchwałej - mówi asp. Chuda. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany