Wypadek na S11 koło Kórnika. Auta stanęły w ogniu. Pijany kierowca uciekł!

2021-12-16 9:24
Wypadek na S11 koło Kórnika. Auta stanęły w ogniu. Pijany kierowca uciekł!
Autor: Andrzej Rembowski/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Niebezpieczne zdarzenie na drodze S11 między węzłami Koninko a Gądki w województwie wielkopolskim. Dwa samochody stanęły w ogniu, a dwie osoby zostały poszkodowane. Kierowca i pasażerowie jednego z aut uciekli z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 6:20. Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, na S11 między węzłami Koninko i Gądki doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych, z których dwa się palą. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, które szybko opanowały sytuację.

Na ten moment nie są znane dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowca i pasażerowie jednego z aut uciekli zaraz po wypadku. Okazało się, że osoba, która kierowała była pod wpływem alkoholu. - Policjanci z Kórnika szybko namierzyli mężczyznę, który kierował samochodem. Zatrzymali go niedaleko, w domu - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Wielkopolskiej Policji. Kierowca miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie przywrócony został już ruch w kierunku Poznania. W stronę Środy Wlkp. przejazd możliwy jest jednym pasem. Nie wiadomo też, jak długo mogą potrwać utrudnienia w ruchu.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Pijany syn policjanta w BMW spowodował potworny wypadek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE