Sieraków: Zaatakował bezdomnego DREWNIANYM KONAREM! Co mu STRZELIŁO do głowy?!

2020-05-28 20:17 BM
Zaatakował bezdomnego DREWNIANYM KONAREM! Chwile grozy w Sierakowie
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Zaatakował bezdomnego DREWNIANYM KONAREM! Chwile grozy w Sierakowie

Dramatyczne sceny na deptaku w Sierakowie (pow. międzychodzki). Doszło tam do pobicia 60-letniego bezdomnego. Napastnik bił mężczyznę drewnianym konarem, a następnie pięściami. Skąd taka agresja u 35-letniego mieszkańca Poznania?

Do makabrycznych scen doszło w środę (20 maja) około godziny 19:00 na deptaku, prowadzącym do ośrodków wypoczynkowych w Sierakowie. Policjanci ustalili, że po lesie spacerował 35-letni mieszkaniec Poznania, który wypoczywał w tamtej okolicy.

- Spacerując po lesie zauważył, znanego mu bezdomnego. Napastnik podbiegł do mężczyzny, którego najpierw uderzył kilka razy drewnianym konarem a potem bił go pięściami - relacjonują policjanci z KPP w Międzychodzie.

O siedzącym, zakrwawionym mężczyźnie, policjantów poinformowali przejeżdżający tamtędy kierowcy. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, już kilkadziesiąt minut później zatrzymali Marcina N., który okazał się sprawcą pobicia.

Poszkodowany 60-letni bezdomny trafił do szpitala, a 35-letni napastnik najbliższe 3 miesiące spędzi w więzieniu. Za pobicie grozi mu do 5 lat więzienia.

Zaatakował nożem ratownika medycznego. Był kompletnie pijany

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.