Zaginął 13-latek spod Poznania! To koniec poszukiwań [AKTUALIZACJA]

2022-01-20 15:49
Policja
Autor: AndrzejRembowski/CC0/pixabay.com

Tajemnicze zaginięcie 13-latka z Puszczykowa. Fabian wyszedł ze swojego domu i nikt nie ma z nim kontaktu. Poznańska policja rozpoczęła poszukiwania.

Aktualizacja, godz. 16:00

- Dziękujemy za wszystkie informacje oraz udostępnienia. 13-latek został odnaleziony. Jest cały i zdrowy - poinformowali policjanci z KMP w Poznaniu.

godz. 10:45

Policjanci z Komendy Miejskiej w Poznaniu poinformowali o zaginięciu 13-letniego Fabiana. Nastolatek w środę (19 stycznia) około godz. 17:00 wyszedł z domu przy ul. Leśnej w Puszczykowie i do chwili obecnej rodzice nie mają z nim kontaktu. - Ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma czarne włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną, pikowaną kurtkę z kapturem, bordową bluzę z kapturem, jasne jeansy oraz ciemne sportowe buty z białą podeszwą - opisują mundurowi.

Czytaj też: Libacja na początek ferii. Wyskok nastolatków z Wągrowca. 16-latek omal nie zamarzł!

Wszyscy, którzy znają jego obecne miejsce przebywania lub mają informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym KMP w Poznaniu tel. 47 77 156 13 lub policjantami z Puszczykowa tel. 47 77 130 20.

Trwają poszukiwania zaginionego Maćka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE