Zderzenie busa i pociągu pod Poznaniem. Są ranni! [ZDJĘCIA]

2021-10-11 21:54
Zderzenie busa i pociągu pod Poznaniem. Są ranni!
Autor: KM PSP Poznań Zderzenie busa i pociągu pod Poznaniem. Są ranni!

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Miękowo (pow. poznański). Doszło tam do zderzenie busa z pociągiem. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Wiadomo, że kilka osób zostało rannych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (11 października) około godz. 20:40. Na przejeździe kolejowym w miejscowości Miękowo doszło do zderzenia busa i pociągu. - Według wstępnych informacji, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu Volkswagen T4 z pociągiem relacji Wągrowiec-Poznań - powiedziała PAP podinsp. Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. W wyniku tego wypadku dwie osoby zostały poszkodowane, to pasażerowie auta, jest im obecnie udzielana pomoc. - Nie ma ofiar śmiertelnych – uspokaja podinsp. Liszczyńska. Policjantka dodała, że na miejscu trwają czynności służb. Ruch pociągów na trasie Poznań-Wągrowiec jest wstrzymany.

Pociągi jechały na czołówkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE