Ze stawu wyciągnięto mężczyznę. Tragedia pod Poznaniem

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Ze stawu wyciągnięto mężczyznę. Tragedia pod Poznaniem

Ze stawu wyciągnięto mężczyznę. Tragedia pod Poznaniem

2022-07-03 10:03

Tragiczne wydarzenia w miejscowości Bolesławiec w powiecie poznańskim. Mężczyzna wszedł do stawu, ale wyciągnęli go z niego strażacy. Niestety nie udało się go uratować. Statystyki dotyczące utonięć w 2022 roku są dramatyczne.

Do zdarzenia doszło w sobotę (2 lipca) w godzinach wieczornych. To właśnie wtedy strażacy otrzymali zgłoszenie, że w stawie w Bolesławcu zaginął mężczyzna w wieku około 30 lat. W działaniach poszukiwawczych wzięła udział m.in. grupa wodno-nurkowa. Po wyciągnięciu z wody strażacy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego. Ostatecznie mężczyzny nie udało się uratować.

Niestety, statystki dotyczące utonięć w tym roku są dramatyczne. Od 1 kwietnia do 30 czerwca Komenda Główna Policji odnotowała 139 utonięć.

Sonda
Lubisz wypoczywać nad wodą?
Dramat w Pułtusku Magda utopiła siebie i córeczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE