ZNĘCAŁ się nad żoną i córką. Rodzinny DRAMAT w Jastrowiu

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe ZNĘCAŁ się nad żoną i córką. Rodzinny DRAMAT w Jastrowiu

ZNĘCAŁ się nad żoną i córką. Rodzinny DRAMAT w Jastrowiu

2020-07-23 14:59

40-letni mężczyzna zgotował piekło swoim najbliższym. Stosował on przemoc fizyczną i psychiczną wobec żony i innych członków rodziny. Grozi mu kilka lat więzienia.

W minioną niedzielę (19 lipca) policjanci z Jastrowia otrzymali powiadomienie o przemocy domowej, której dopuszcza się 40-letni mężczyzna. Mundurowi ustalili, że gehenna trwała od czterech miesięcy.

- Awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy tylko mężczyzna spożywał alkohol - relacjonuje podkom. Maciej Forecki.

Mundurowi ustalili, że piekło przeżywała nie tylko żona, ale i ich małoletnia córka. Cały materiał dowodowy w sprawie pozwolił przedstawić mężczyźnie poważne zarzuty.

- Zatrzymany odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną oraz kierowanie gróźb karalnych wobec najbliższych. Sąd Rejonowy w Złotowie na wniosek policji i złotowskiej prokuratury w dniu 22 lipca zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy - dodaje podkom. Forecki.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatłukł Asię, bo odmawiała seksu? Dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia za znęcanie się nad kochanką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE