Zrobili PASKUDNĄ rzecz w autobusie MPK Poznań! Szuka ich policja [ZDJĘCIA]

2020-09-21 16:03 BM
Zrobili PASKUDNĄ rzecz w autobusie MPK Poznań! Szuka ich policja
Autor: KMP Poznań Zrobili PASKUDNĄ rzecz w autobusie MPK Poznań! Szuka ich policja

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto poszukują osób, które zrobiły paskudne rzeczy w autobusie komunikacji miejskiej. Udostępniono nawet zdjęcia z monitoringu, aby znaleźć sprawców. Możesz zobaczyć je na se.pl.

24 lipca w autobusie miejskim w Poznaniu doszło do poważnej dewastacji. Sprawa została zgłoszona na policję, ale do tej pory nie udało się znaleźć sprawców.

- Policjanci z Nowego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia autobusu MPK Poznań. Do zbicia szyby przedniej i lusterka doszło 24 lipca 2020 r. Kamery monitoringu zarejestrowały młode osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą lub posiadać wiedzę na ten temat - informuje Dominika Pupkowska-Bral z biura prasowego Wielkopolskiej Policji.

Mundurowi proszą o kontakt osoby, które rozpoznają wandali lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

- Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy ulicy Polanka 24 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 123 11 lub 112 - dodaje Pupkowska-Bral.

Plan filmowy na moście Jordana w Poznaniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE