Bele drewna spadły z ciężarówki na S7. Sceny rodem z filmu „Oszukać przeznaczenie”

2020-07-29 13:25 Magdalena Król
Bele drewna spadły z ciężarówki na S7. Sceny rodem z filmu „Oszukać przeznaczenie”
Autor: pixabay.com/PublicDomainPictures Bele drewna spadły z ciężarówki na S7. Sceny rodem z filmu „Oszukać przeznaczenie”

We wtorek, 28 lipca, na drodze krajowej numer 7, w czasie jazdy pękła opona w samochodzie ciężarowym. Natomiast wielkie bele drewna spadły z samochodu na drogę. Kierowca, który chciał ominąć ładunek, wpadł do rowu.

Niecodzienny wypadek wydarzył się we wtorek około godziny 16.30 na drodze krajowej numer 7 w miejscowości Dobrut w gminie Orońsko. Jak informuje Echo Dnia, drogą krajową w kierunku Warszawy jechał samochód ciężarowy z naczepą, na której było przewożone drewno. TIR-em kierował 28-letni mężczyzna.

- W pewnym momencie w ciężarówce pękła opona i kierowca stracił panowanie nad samochodem – poinformowała Echo Dnia Marlena Skórkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

Ciężarówka zjechała na środkowy pas, który dzieli jezdnie. Potem samochód uderzył w barierki ochronne oddzielające pasy ruchu, a ogromne bele drewna stoczyły się na jezdnię blokując możliwość przejazdu. W tym czasie od strony Radomia jechał samochód osobowy, który chciał ominąć pale i zjechał do rowu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Dramatyczny wypadek na S8

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.