Broniszew. Znikąd pojawiły się płomienie! Pożar tira na S7 [WIDEO]

2021-09-30 12:56
Broniszew. Znikąd pojawiły się płomienie! Pożar tira na S7
Autor: Michał Penconek Pożar tira na trasie S7 w Broniszewie pod Białobrzegami. Do zdarzenia doszło dziś, tj. w czwartek 30 września, ok. godz. 10.

Pożar tira na trasie S7 w Broniszewie pod Białobrzegami. Do zdarzenia doszło dziś, tj. w czwartek 30 września, ok. godz. 10. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach, w pojeździe ciężarowym doszło najprawdopodobniej do samozapłonu. Ruch odbywa się obecnie lewym pasem w kierunku Radomia, ale utrudnienia mają się niedługo zakończyć.

Broniszew. Znikąd pojawiły się płomienie! Pożar tira na S7

Pożar tira na trasie S7 w Broniszewie pod Białobrzegami. Do zdarzenia doszło dziś, tj. w czwartek 30 września, ok. godz. 10. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach, w pojeździe ciężarowym doszło najprawdopodobniej do samozapłonu. Ruch odbywa się obecnie lewym pasem w kierunku Radomia, ale utrudnienia mają się niedługo zakończyć. Trasa S7 w w Broniszewie pod Białobrzegami ma być przejezdna po godz. 12.

Czytaj też: Radom. Gdy wyszedł ze sklepu, myślał, że to żart. Telefon do przełożonego i partnerki wszystko zmienił!

Czytaj też: Radom. Pobiły go osoby związane z Młodzieżą Wszechpolską? Szokujące zarzuty pod adresem... sądu

Koszmarny widok na trasie. Płonie tir!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE