Brzóza. WIDEO z wypadku awionetki! Maszyna lądowała na dachu. Kobieta w szpitalu w Kozienicach

2020-11-24 12:10 Michał Michalak
Brzóza. Awionetka wylądowała na dachu! Pilotująca kobieta w szpitalu
Autor: OSP Sochocin Awionetka pilotowana przez kobietę wylądowała awaryjnie na dachu w miejscowości Brzóza niedaleko Kozienic, zdj. ilustracyjne

Do wypadku awionetki doszło dziś rano w miejscowości Brzóza niedaleko Kozienic, gdzie maszyna lądowała na dachu. W środku była tylko kobieta, która z nieznanych przyczyn była zmuszona lądować prosto na polu, ok. 500 m od najbliższych zabudowań. O zdarzeniu poinformowała policję w Kozienicach sama poszkodowana, która z obrażeniami ciała trafiła do tamtejszego szpitala.

Jako pierwsze o sprawie poinformowało RMF FM. Do wypadku awionetki doszło dziś rano w miejscowości Brzóza niedaleko Kozienic. Ok. godz. 9.20 do tamtejszej policji zadzwoniła pilotująca ją kobieta, która zdołała sama opuścić maszynę. Poszkodowana z nieznanych przyczyn była zmuszona lądować na dachu, prosto na polu, ok. 500 m od najbliższych zabudowań.

Kobieta odniosła w wypadku awionetki lekkie obrażenia ciała, które nie zagrażają jej życiu, ale i tak została zabrana do szpitala w Kozienicach. Jak informuje rzecznik policji w Kozienicach Ilona Tarczyńska, o wypadku awionetki w Brzózie została już poinformowana Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Wypadek awionetki koło Kozienic