Gmina Potworów: Szalała fordem po Grabowej. Pędziła 117 km/h w terenie zabudowanym!

2020-07-03 18:57 MK
Złodziej w rękach policji
Autor: Policja

Kolejni kierowcy na terenie powiatu przysuskiego stracili prawo jazdy. Nadmierna prędkość, kierowanie będąc pod wpływem alkoholu, nieprawidłowo wykonywane manewry – to najpoważniejsze „grzechy” kierowców. Policjanci zatrzymali prawa jazdy, ukarali również wysokim mandatem i punktami karnymi.

W czwartek, 2 lipca, przed godziną 18 w miejscowości Grabowa w gminie Potworów policjanci zatrzymali do kontroli forda, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 117 km/h. Autem kierowała 42-letnia mieszkanka powiatu radomskiego. Kierująca fordem straciła prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym funkcjonariusze ukarali kierowcę również mandatem oraz punktami karnymi.

Rajd po krew. 60-latek przejedzie rowerem Polskę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Również w czwartek tuż po godzinie 20 w Pogroszynie, policjanci „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego, który jechał daewoo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy nieodpowiedzialnemu kierowcy, a pojazd, którym się poruszał, został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.