Grójec: Uczestniczył w kolizji drogowej i miał przy sobie narkotyki. W dodatku był poszukiwany

2020-07-16 15:50 Magdalena Król
Grójec: Uczestniczył w kolizji drogowej i miał przy sobie narkotyki. W dodatku był poszukiwany
Autor: Policja Grójec: Uczestniczył w kolizji drogowej i miał przy sobie narkotyki. W dodatku był poszukiwany

Policjanci z Grójca zatrzymali poszukiwanego 28-latka, który był pasażerem samochodu uczestniczącego w kolizji drogowej. Ponadto mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie.

Do zdarzenie drogowe doszło w sobotę pod Grójcem. Jak ustalili policjanci, kierujący mercedesem najechał na tył osobowej dacii. Podczas czynności służbowych funkcjonariusze sprawdzili dane osobowe uczestników kolizji. Okazało się, że pasażer mercedesa jest poszukiwany przez miejscowy wydział kryminalny w celu odbycia kary 302 dni pozbawienia wolności.

- W toku dalszych czynności funkcjonariusze przy poszukiwanym ujawnili torebkę strunową z zawartością białego proszku. 28-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego posiadał amfetaminę. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już za kratki, gdzie odbędzie karę, której unika - poinformował kom. Agnieszka Wójcik z grójeckiej policji.

Super Raport 16 VII (goście: Cimoszewicz, Kobosko, Liedel)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.