Kameralne lato 2020. Już we wtorek kino samochodowe podczas festiwalu!

2020-08-11 12:00 Magdalena Król
Kameralne lato 2020. Już we wtorek kino samochodowe podczas festiwalu!
Autor: Pietro/pexels.com Kameralne lato 2020. Już we wtorek kino samochodowe podczas festiwalu!

W czasie Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato odbywają się pokazy plenerowe. W tym roku przygotowano na prawdziwą gratkę dla kinomanów. We wtorek, 11 sierpnia, na parkingu centrum handlowego przy ul. Andrzeja Struga 60, fani kina ze swoich samochodów będą mogli obejrzeć film „Fargo”

Nieodłączną częścią 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO są pokazy plenerowe. W tym roku będzie prawdziwą gratkę dla kinomanów – kino samochodowe! Pokazy plenerowe są tą częścią imprezy, która adresowana jest do najszerszej publiczności. W repertuarze skupimy się na kultowych filmach policyjnych.
Po raz pierwszy w historii festiwalu organizatorzy zapraszają widzów do kina samochodowego. Plenerowe pokazy filmowe odbywają się w ramach Mazowieckiego Programu Profilaktyki Społecznej. Celem jest zwrócenie uwagi na zadanie przedsięwzięcia, skłonienie do uczestnictwa w kulturze filmowej oraz – zgodnie z duchem imprezy – kształtowanie dobrych wzorców i zachęcanie do twórczego spędzania wolnego czasu.

Kino samochodowe odbędzie się we wtorek, 11 sierpnia, o godzinie 21:00 na parkingu centrum handlowego przy ul. Andrzeja Struga 60 (wjazd od ul. Stanisława Zbrowskiego). Wjazd samochodów możliwy będzie od godziny 20.00.

Jak czytamy w komunikacie Kameralnego Lata, wszyscy uczestnicy poddani zostaną mierzeniu temperatury oraz odkażeniu rąk. Jakkolwiek zgodnie z przepisami w każdym samochodzie może przebywać dowolna liczba pasażerów (zgodnie z homologacją samochodu) to komfortowy udział w seansie możliwy jest tylko z pierwszego rzędu siedzeń. Jednocześnie - zgodnie z wytycznymi sanitarnymi – obowiązuje zakaz opuszczania pojazdów a osoby niezamieszkujące lub niegospodarujące wspólnie mają obowiązek noszenia maseczek.
Dźwięk transmitowany jest wyłącznie na falach UKF dlatego samochód musi posiadać sprawny radioodbiornik.

Otwarcie lokali mieszkalnych na tzw. "Jezioranach" w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.