Koronawirus w Polsce. Najbliższa rodzina zmarłego kierowcy PKS Grójec zarażona!

2020-03-25 11:03 MK
Tarnowianka ZAKAŻONA koronawirusem! W Małopolsce już ponad sto przypadków
Autor: Shutterstock

Żona wraz z dziećmi zmarłego w niedzielę, 22 marca, 43-letniego mieszkańca powiatu białobrzeskiego są zarażeni koronawirusem. Członkowie rodziny przebywali na domowej kwarantannie od momentu, kiedy poinformowano, że mężczyzna jest zarażony.

43-letni pacjent przebywał w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym od poniedziałku, 16 marca. Od momentu zdiagnozowania pacjenta jego rodzina została objęta kwarantanną domową. Od żony oraz dzieci zostały pobrane próbki do badań.

- Wyniki badań członków rodziny zmarłego mieszkańca powiatu białobrzeskiego są pozytywne. Rodzina przebywa w izolacji domowej. Stan zdrowia monitorowany jest przez lekarzy i służby sanitarne PSSE w Białobrzegach – poinformowała Joanna Narożniak, rzecznik Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

43-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego zmarł w niedzielę, 22 marca, na oddziale intensywnej terapii w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Mężczyzna był kierowcą PKS Grójec. Sanepid w Białbrzegach w dalszym ciągu poszukuje pasażerów, którzy podróżowali PKS-em, prowadzonym przez zarażonego mężczyznę.

CZYTAJ TAKŻE >>> TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!
CZYTAJ TAKŻE >>> Czy przyjście lata zatrzyma koronawirusa?
ZOBACZ >>> Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

KoronawirusRaport: Lublin 25.03

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.