Kowala: 57-latek ukrywał na swojej posesji dopalacze. Trzymał je w betonowych bloczkach

2020-08-07 12:14 Magdalena Król
Kowala: 57-latek ukrywał na swojej posesji dopalacze. Trzymał je w betonowych bloczkach
Autor: Policja Mazowiecka Kowala: 57-latek ukrywał na swojej posesji dopalacze. Trzymał je w betonowych bloczkach

57-letni mieszkaniec powiatu radomskiego została zatrzymany przez policjantów z wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Mężczyzna na terenie swojej posesji ukrywał 900 gramów dopalaczy. Najbliższe trzy miesiące 57-latek spędzi w areszcie.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu radomskiego może posiadać substancje, które są zabronione. Funkcjonariusze zatrzymali 57-latka, mieszkańca gminy Kowala, i dokładnie przeszukali jego posesję.

- Mundurowi zabezpieczyli woreczki foliowe z białym proszkiem. Mężczyzna ukrył je wewnątrz kilku betonowych bloczków. Substancja została przekazana do badań i wstępne testy wykazały, że jest to w sumie 900 gramów dopalaczy – poformowała Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie doprowadzono go do prokuratury. 57-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychoaktywnych. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego na czas trzech miesięcy.

Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.