Makabryczne odkrycie w Białobrzegach! Kobieta znalazła ZWŁOKI dwóch mężczyzn

2020-02-24 19:14
Makabryczne odkrycie w Białobrzegach! Kobieta znalazła ZWŁOKI dwóch mężczyzn
Autor: Gerd Altmann/cc0/pixabay Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich

W Białobrzegach kobieta znalazła zwłoki dwóch mężczyzn w wieku 60 i 78 lat, znajdujące się w mieszkaniu przy ulicy Kościelnej. Drzwi do pomieszczenia były otwarte, a kobieta przyszła w odwiedziny do brata. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do tragedii nie przyczyniły się osoby trzecie. Prawdopodobnie mężczyźni zmarli w wyniku zaczadzenia.

O makabrycznym odkryciu w Białobrzegach poinformowało Radio ZET. Według tej relacji kobieta przyszła w odwiedziny do brata, ale drzwi do jego mieszkania zastały otwarte, a wewnątrz znajdowały się dwa ciała należące do 60 i 78-latka. 

Jeden z nich leżał na łóżku, a drugi na podłodze. Na miejsce została wezwana policja, która zabezpieczyła ciała do sekcji zwłok. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni padli ofiarą zaczadzenia. W pomieszczeniu śledczy nie znaleźli poszlak wskazujących na to, że do tragedii przyczynił się ktoś trzeci.

Właścicielem mieszkania był 60-letni brat kobiety, która znalazła zwłoki. Mieszkał on samotnie, a drugi ze zmarłych przyszedł do niego w odwiedziny. 

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca wypadku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE