Mazowieckie: Ciężarówka, bus i auto zderzyły się na drodze. Makabryczny finał wypadku

2021-06-04 18:19 Bartosz Wojsa
Mazowieckie: Ciężarówka, bus i auto zderzyły się na drodze. Makabryczny finał wypadku
Autor: Twitter; Policja Mazowsze Mazowieckie: Ciężarówka, bus i auto zderzyły się na drodze. Makabryczny finał wypadku

W Głowaczowie (pow. kozienicki, woj. mazowieckie) doszło do makabrycznego w skutkach wypadku. Na drodze zderzyły się ciężarówka, bus i samochód osobowy. Niestety, na miejscu zginął jeden z pasażerów busa, a druga osoba z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet kilka godzin.

W piątek, 4 czerwca, o godz. 17:00 na Twitterze "Policja Mazowsze" pojawiła się informacja o dramatycznym w skutkach wypadku. W Głowaczowie (pow. kozienicki, woj. mazowieckie) na DK48 (Kozienice-Warka) doszło do zderzenia trzech pojazdów: ciężarówki, busa i samochodu osobowego. Niestety, na miejscu zginął pasażer busa, jedna osoba z poważnymi obrażeniami została też przewieziona do szpitala. "Droga zablokowana. Zorganizowano objazdy drogami lokalnymi. Czas utrudnień to około trzy godziny", podała policja. "Wyznaczono objazdy: dla pojazdów jadących od strony miejscowości Białobrzegi dw 730 w kierunku Warki, dla pojazdów jadących od miejscowości Kozienice drogą powiatową 1715W w kierunku Radomia", doprecyzowuje GDDKiA.

Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE