Koronawirus

i

Autor: Pixaby

Nie żyje kierowca PKS z Grójca zakażony koronawirusem. Kim był?

2020-03-22 11:54

Tragiczne wieści z Radomia. W tamtejszym szpitalu zmarł 43-letni mężczyzna zakażony koronawirusem. To siódma ofiara śmiertelna epidemii w Polsce. Kim był pacjent Radomskiego Szpitala Specjalistycznego?

W niedzielę rano zmarł 43-letni mężczyzna zakażony koronawirusem. Informację podała rzeczniczka placówki. - Na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego zmarł 43-letni pacjent zakażony koronawirusem – poinformowała w rozmowie z PAP Elżbieta Cieślak.

Na początku tygodnia mężczyzna trafił na Oddział Obserwacyjno-Zakaźny szpitala przy ul. Tochtermana w Radomiu, jako pierwszy pacjent z potwierdzonym tam zakażeniem COVID -19. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia, został przeniesiony na OIOM. 43-latek był mieszkańcem gminy Radzanów (pow. białobrzeski) i kierowcą z PKS w Grójcu.

W Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przebywa obecnie 10 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, 13 oczekuje w szpitalu na wyniki badań.

Niedziela obfituje w tragiczne wiadomości. Jak informowaliśmy wcześniej, w wyniku zakażenia koronawirusem w szpitalu w Poznaniu zmarła także 37-letnia kobieta.

Walka z koronawirusem. Służby postawione w stan najwyższej gotowości [KRONIKA KRYMINALNA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE