Nie żyje były piłkarz Marcin Bukowski. Miał 40 lat

2021-12-25 15:07
Nie żyje Marcin Bukowski. Były piłkarz klubów z Radomia i okolic miał 40 lat
Autor: Broń Radom/Facebook Nie żyje były piłkarz z Radomia Marcin Bukowski. Zmarł w środę 22 grudnia w wieku 40 lat

Nie żyje były piłkarz Marcin Bukowski. Zmarł w środę 22 grudnia w wieku 40 lat. Mężczyzna był wychowankiem Beniaminka Radom, natomiast w czasie swojej kariery grał ponadto w takich klubach, jak Broń Radom, Mirax Bierwce, KS Warka i Orlęta Dęblin. O śmierci Marcina Bukowskiego poinformowała za pośrednictwem swojej strony internetowej Broń Radom.

Nie żyje Marcin Bukowski. Były piłkarz klubów z Radomia i okolic miał 40 lat

Nie żyje były piłkarz Marcin Bukowski. Mężczyzna zmarł w środę 22 grudnia w wieku 40 lat, o czym poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej klub Broń Radom, w którym kiedyś występował Bukowski. Zawodnik był wychowankiem Beniaminka Radom, natomiast w czasie swojej kariery grał ponadto w takich klubach, jak Mirax Bierwce, KS Warka i Orlęta Dęblin. Jak czytamy na stronie internetowej Broni Radom, Marcin Bukowski często bywał na meczach drużyny. "Ostatnio pracował zagranicą, ale utrzymywał kontakty z kolegami z dawnego klubu. Niezwykle lubiany, życzliwy, z poczuciem humoru i uśmiechnięty. "Buła" - bo tak go nazywano - dołączy do niebiańskiej drużyny!" - informuje były klub piłkarza.

Czytaj też: Radom. Radni decydują sami czy rozkazuje im Marek Suski? Prezydent z podwyżką i... obniżką pensji

Czytaj też: Radom. Wyjdzie z celi najwcześniej za 35 lat. Zadał 30 ciosów nożem 1,5-rocznemu synkowi i jego matce

Sonda
Czy interesujesz się piłką nożną?
Żora Korolyov nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE