Pijany kierowca szalał na drodze swoim volkswagenem. Grozi mu nawet dwa lata więzienia!

2020-06-05 12:41 MK
Pijany kierowca szalał na drodze swoim volkswagenem. Grozi mu nawet dwa lata więzienia!
Autor: Policja Pijany kierowca szalał na drodze swoim volkswagenem. Grozi mu nawet dwa lata więzienia!

Policjant w czasie wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierującego, który jechał trasą Kozienice-Radom. Mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, po południu funkcjonariusz z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, będąc po służbie zwrócił uwagę na mężczyznę, który jechał volkswagenem trasą Kozienice-Radom. Mężczyzna zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu oraz kilkakrotnie tracił kontrole nad pojazdem stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Policjant o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego policji, a sam szukał sposobu, aby bezpiecznie uniemożliwić jazdę kierującemu.

W Radomiu, gdy kierujący na chwilę się zatrzymał funkcjonariusz szybo podbiegł do niego i zabrał mu kluczyki, tym samym uniemożliwiając dalszą jazdę. Po chwili na miejscu pojawili się policjanci, którzy sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Kierowcą okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, który miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymanemu za popełniony czyn grozi do 2 więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Express Biedrzyckiej - Gość: Kamil Bortniczuk: Jarosław Kaczyński powinien przeprosić

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.