POGODOWY KOSZMAR w sylwestrową noc! HORROR dla kierowców. Synoptycy ostrzegają

i

Autor: Pixabay/jplenio

POGODOWY KOSZMAR w sylwestrową noc! HORROR dla kierowców. Synoptycy ostrzegają

2020-12-31 18:17

Pogodowy koszmar w sylwestrową noc! Jeśli planujecie podróż samochodem na przełomie starego i nowego roku, musicie być bardzo ostrożni! To będzie prawdziwy horror dla kierowców. Synoptycy IMGW ostrzegają przed mgłami i śliskimi nawierzchniami dróg. Tak będzie na ogromnym obszarze kraju!

Uwaga kierowcy! W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na drogach będzie bardzo niebezpiecznie! Trasy na ogromnym obszarze kraju spowite będą gęstymi mgłami. Widzialność będzie mocno ograniczona, a osiadające i marznące mgły sprawią, że na drogach może być ślisko. To pogodowy koszmar dla kierowców podróżujących w sylwestrową noc. Istny horror. Czego powinniśmy się spodziewać?

Zobacz też: Koszmar PSL w sylwestra. Straszna śmierć legendarnej minister. Kosiniak-Kamysz totalnie załamany

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia dla 10 województw. Dziś w nocy – jak wynika z prognoz – będą nam towarzyszyć „gęste mgły, powodujące ograniczenie widzialności poniżej 200 m, miejscami marznące, mogąc powodować śliskość nawierzchni dróg i chodników”.

Alert I stopnia wydany przez IMGW dotyczy województw: podlaskiego, śląskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego oraz części małopolskiego, opolskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Zobacz też: MAKABRYCZNA ŚMIERĆ rowerzysty. 36-latek zginął na miejscu. HORROR w Nowym Orzechowie

Z kolei na południu i wschodzie Podkarpacia spodziewane jest oblodzenie dróg: „zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu”. Tam także obowiązuje ostrzeżenie I stopnia wydane przez IMGW.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok